SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

Emboodo, arama motoru optimizasyonu için çözümler üretir ve bu çözümleri geliştirir. Bunun için dünya çapındaki müşterilerine, arama motorları ve sosyal ağlar için uygulanabilir teknolojik servisler sunar.

Arama motorları ile birlikte çalışan Emboodo yıllar boyunca, proje yöneticilerinin, takım liderlerinin ve SEO direktörlerinin, müşterilerine ait web sitelerini, sosyal hesaplarını ve/veya mobil uygulamalarını daha iyi optimize etmelerine yardımcı olan ileri SEO çözümleri gelişmiştir ve geliştirmeye devam etmektedir.

Arama motoru optimizasyonu, online pazarlamanın dinamik ve enerjik bir alanıdır ve bu nedenle, yeniliklere ve değişkenliklere ayak uydurulabilmeleri için çalışanlarını ve müşterilerini eğitmek de Emboodo’nun günlük işlerinden biridir.

Çalışmalar gösteriyor ki, kullanıcılar arama motorlarında yaptıkları aramalarda %75 oranında organik sonuçları tıklamaktadır. Arama motoru optimizasyonunda sıralama çalışması 4-10 ay arasında sonuç verebilen uzun bir süreçtir ancak doğru uygulamalarla yönetilen siteler ön sıralardaki yerlerini uzun süre korurlar ve bu sırada müşteriler de hitlerin tamamının organik olduğundan emin olurlar.

Gerekli analizleri ve sektörel anahtar kelime araştırmasını yaptıktan hemen sonra Emboodo, web sitenizi site içi (on page), site dışı (off page) ve teknolojik optimizasyon çalışmaları ile yukarı taşıyacak kuvvetli bir SEO kampanyası başlatır. Emboodo, anasayfa ve kategori sayfaları olmak üzere önemli sayfaların meta tag’lerini manüel olarak oluşturmayı tercih eder. Kalan diğer sayfalar için ise otomatik bir kural belirlenir. Böylece sitedeki tüm sayfaların birer meta title, meta description ve meta keyword sahibi olması sağlanır. Emboodo daha sonra heading tag, footer, sayfa içi statik metinler, breadcrumbs gibi sayfaların temel SEO bileşenlerinin optimizasyonu yapar.

Teknolojik optimizasyon, Emboodo’nun esas uzmanlık alanlarından biridir. Alanında uzman danışmanlar, sitenin teknik altyapısında yapılması gereken tüm arama motoru optimizasyonu çalışmalarına rehberlik ederler.

Emboodo’nun proje yöneticileri , SEO çalışmasının daimi öğelerinden biri olan ve her gün düzenli olarak yapılması gereken link inşası çalışmasını da kurallara uygun ve manüel olarak yaparlar.

Şimdi online performansınızı artırın ve web sitenizin ücretsiz analizi için Emboodo’ya ulaşın!

İletişim

Ad Soyad *
Şirket
E-mail *
Telefon
Mesaj