Web Analizi ve AR-GE

Performans tabanlı bir SEO firması olarak Emboodo, çalışmalarının sonuçlarını takip etmek ve gözlemlemek için Google Analitics gibi gelişmiş analiz sistemlerini kullanır. Bu üst düzey gözlem Emboodo’ya, müşterilerinin internette sergiledikleri performansı geliştirmede ve yatırım getirisini (ROI) artırmada yardımcı olur.

Örneğin Emboodo, uluslararası ve bölgesel eğilimleri tespit eder ve bu eğilimlerin arasından, müşterilerinin sektörlerine uygun olanları seçilmiş anahtar kelimelerle içeriğe döker. Bu içeriklerin trafiklerini anbean takip eden Emboodo, uzun yıllardır edindiği tecrübesi sonucunda, gerek uluslararası gerek bölgesel ağ sisteminde rekabeti çok yüksek olan genelgeçer anahtar kelimeler yerine, daha az kişi tarafından aranan uzun ve rekabeti düşük anahtar kelimelerden, SEO çalışması esnasında alınan verimin hayli yüksek olduğunu fark etmiştir.

Emboodo yalnızca analiz değil AR-GE çalışmaları da yapar. Arama motorları, kendileri için uygunsuz ya da anlamsız olan (spam) içeriklerden kaçınmak için algoritmalarını sürekli değiştirir ve siteleri daha da hassas incelemelere tabi tutmak amacıyla yazılımlarına yenilik eklerler. Her ne kadar bu algoritmaların ve araştırma sistemlerinin belli bir oranı bilinse de suistimal edilme ihtimaline karşı bazı detayları açıklanmamıştır. Emboodo, uzun yıllardır arama motorları ile birlikte çalışmasından kaynaklanan deneyimiyle, müşterilerinin şu an var olan sisteme ve öngörüde bulunduğu yeniliklere ayak uydurmaları için AR-GE çalışmalarını müşterilerinin sitelerine uygulamada danışmanlık hizmeti verir. Bu AR-GE çalışmaları kapsamında ürün, iş, tasarım ve yazılım geliştirme, tüketici/kullanıcı davranışlarını yönlendirme ve raporlama gibi kendi içlerinde de dallara ayrılan bileşenler vardır.

Şimdi online performansınızı artırın ve web sitenizin ücretsiz analizi için Emboodo’ya ulaşın!

İletişim

Ad Soyad *
Şirket
E-mail *
Telefon
Mesaj